Tirol · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Westendorf
Voor Westendorf geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 12:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Westendorf: Liften: 0 van 11 open (SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 5 nov, 11:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Westendorf ligt op 783 m. Het dorp ligt op een terras van het Brixental, 13,7 km ten westen van Kitzbühel en 12 km ten zuidoosten van Wörgl, aan de voet van de Choralpe.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 11 openSkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het dorp heeft directe toegang tot SkiWelt en een verbinding met KitzSki; het Windautal takt naar het zuiden af. De cijfers voor SkiWelt gelden voor het hele gebied, niet voor Westendorf alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Westendorf
2 – 9 °C · 1.300 m · 5 nov – 7 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 07:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 800, 1.300 en 1.800 m zijn voor hoogte aangepaste modelverwachtingen bij het toeristenbureau, geen afzonderlijke weerstations. De dorpshoogte op de kaart van de exploitant is geen meting op dat punt.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 5 nov 2026, 07:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 5 nov 2026, 12:00 | 7,5 | 0 | 69 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 8,3 | 0 | 71 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 8,7 | 0 | 68 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 8,7 | 0 | 70 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 8,2 | 0 | 79 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 6,4 | 0 | 72 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 5,5 | 0 | 63 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 5,1 | 0 | 64 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 4,8 | 0 | 61 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 4,7 | 0 | 58 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 4,6 | 0 | 52 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 4,4 | 0 | 52 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 4,2 | 0 | 52 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 4 | 0 | 52 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 3,7 | 0 | 52 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 3,5 | 0 | 49 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 3,8 | 0 | 42 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 3,7 | 0 | 40 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 3,4 | 0 | 40 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 3,4 | 0 | 41 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 3,5 | 0 | 41 | 0,1 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 4,3 | 0 | 43 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 6,2 | 0 | 50 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 7,2 | 0 | 60 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 7,4 | 0 | 62 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 7,8 | 0 | 65 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 8 | 0 | 71 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 7,8 | 0 | 80 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 6,8 | 0 | 87 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 5,1 | 0 | 92 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 4,3 | 0 | 84 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 3,7 | 0 | 82 | 0,1 |
| 6 nov 2026, 20:00 | 3,2 | 0 | 82 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 21:00 | 3 | 0 | 86 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 22:00 | 2,8 | 0 | 85 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 23:00 | 2,8 | 0 | 80 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 00:00 | 2,8 | 0 | 75 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 01:00 | 2,8 | 0 | 72 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 02:00 | 2,9 | 0 | 69 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 03:00 | 2,9 | 0 | 71 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 04:00 | 2,9 | 0 | 68 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 05:00 | 2,6 | 0 | 70 | 0,2 |
| 7 nov 2026, 06:00 | 2,5 | 0 | 69 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 07:00 | 2,1 | 0 | 75 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 08:00 | 2,7 | 0 | 71 | 0,2 |
| 7 nov 2026, 09:00 | 4,4 | 0 | 71 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 10:00 | 5,3 | 0 | 77 | 0,6 |
| 7 nov 2026, 11:00 | 5,8 | 0 | 85 | 0,7 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 64 h
5 nov 2026, 01:00 → 5 nov 2026, 07:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
4,4°C
Wind: 0,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 07:007,5°C
Wind: 0,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 07:008,4°C
Wind: 0,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 07:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
5 nov, 12:00 → 6 nov, 12:00
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.300 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
10 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
7,5°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 5 nov 2026 | 4,4° / 8,7° | 0 mm (12 h) |
| 6 nov 2026 | 2,8° / 8° | 0 mm (24 h) |
| 7 nov 2026 | 2,1° / 5,8° | 0 mm (12 h) |
Update van de aanbieder: 5 nov, 07:00 · Opgehaald: 5 nov, 09:18 · Europe/Vienna
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 12:00 — 8 nov 2026, 04:0064 h · 1.300 m · Europe/Vienna
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,2 °CEerdere verwachting: 4,8 °C
Nieuwste verwachting: 4,6 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 4,8 °C | 4,6 °C | -0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 5 nov 2026, 01:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 04:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 5 nov 2026, 07:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 09:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map
SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistesBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 11
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde kaartitems. Geen waarnemingstijd per item en geen verificatie van toegang om te skiën.
Liftstatus
- 110 · 6er Gondelbahn Alpenrosenbahn I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 111 · 6er Gondelbahn Alpenrosenbahn II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 112 · 8er Gondelbahn Choralmbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 120 · 8er Gondelbahn KiWest · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 114 · Talkaser · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 115 · Laubkogel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 117 · Fleiding · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 118 · Windauberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 119 · Gampenkogel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 125 · Sammer · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 126 · Schneeberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Pistestatus
- 110 · Alpenrosenabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 110 · Umfahrung Alpe Seite · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 110a · Hollernabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 110b · Ellmererabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 111 · Skiabfahrt Windau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 112 · Alpe Seite · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 113 · Steindlabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 114 · Talkaserabfahrt I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 119d · Fun Park - Big Playground © · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 114 · Trainingsstrecke Talkaser · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 115 · Laubkogel Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 117 · Neuhögen Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 117a · Fleidingabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 117b · Höhninger Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 117b · Skiweg Fleiding Nord · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 118a · Windaubergabfahrt I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 118 · Windaubergabfahrt II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 119 · Gampenkogelabfahrt I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 119a · Gampenkogelabfahrt II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 120 · Ki-West Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 125 · Übungswiese Samerfeld · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 126 · Schneeberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 126 · Übungswiese Schneeberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Alte Mittelstation bis Kälberpoint · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Bichling Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 110c · Familienabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 119a · Gampenkogel Abfahrt II Umfahrung · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Kasbühelweg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Skiweg Fleiding · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Verbindung Neuhögen - Fleiding · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Skiweg Mayerhof · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Skiweg Chor - Talkaser · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Verbindung Fleidingabfahrt zur 111er Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Trapberg Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Verbindung 110 zur Skiwiese · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Verbindung Chor Mittel/Hollernabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Verbindung Samerfeld · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Verbindung Übungswiese zur Alpenrosenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Zufahrt Funpark · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Mini Playground © · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 117a · Neuhögen Steilhang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · 110 d Verbindung Familienabfahrt - 110a Hollernabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 120 · Ki-West Abfahrt Steilhang Haas Höhe · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 114 · Talkaserabfahrt II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 110 · Umfahrung Dorferwald · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 126 · Skiweg Schneeberg Berg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map
SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 11
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map
SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 11
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map
SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 11
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Westendorf verwacht?
Voor Westendorf geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 12:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Westendorf?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Westendorf. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Westendorf?
Liften: 0 van 11 open (SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 5 nov, 11:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De Gampenkogel-lift ontsluit het snowpark BIG PLAYGROUND, en twee oefenweides in het dal hebben tapijten en beginnerslifts. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welke lift brengt je vanuit Westendorf naar de pistes?
De Gampenkogel-lift ontsluit het snowpark BIG PLAYGROUND, en twee oefenweides in het dal hebben tapijten en beginnerslifts.[6]
Hoe is Westendorf verbonden met SkiWelt?
Het dorp heeft directe toegang tot SkiWelt en een verbinding met KitzSki; het Windautal takt naar het zuiden af.[6][5]
Zijn de verwachtingen voor 800, 1.300 en 1.800 m bij Westendorf metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 800, 1.300 en 1.800 m op één representatief punt (Westendorf).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Westendorf · SkigebiedSkiWelt
- Westendorf · Locatie en hoogteKitzbüheler Alpen
- SkiWelt · PistekaartSkiWelt
- SkiWelt · Lift- en pistestatusSkiWelt
- Westendorf · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Westendorf · SkigebiedSkiWelt
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Wanneer ga je naar de bergen?
Kies je datums en volg het weer voor je reis.