Wallis · Zwitserland

Weer en sneeuwverwachting Zermatt

Voor Zermatt geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.608 m, 0 mm op 2.200 m en 0 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Zermatt en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Laatste bericht 4 nov, 09:22 · niet actueel. De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie

Zermatt is het autovrije Zwitserse dorp aan de voet van de Matterhorn, en het Zwitserse uiteinde van wat de Italiaanse exploitant als Cervino Ski Paradise aanbiedt. Deze verwachting geldt voor het dorpspunt; de gletsjer en de Italiaanse kant liggen veel hoger en verder weg.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht

De laatste update is mislukt. De waarden komen uit een eerdere ophaalronde.

Liften
0 van 8 openCH · Matterhorn Glacier Paradise – Schwarzsee · Volgens de bron vermeld: liften
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: De Zermatt-pagina van de exploitant noemt vijf skigebieden: Matterhorn Glacier Paradise–Schwarzsee, Sunnegga–Rothorn, Gornergrat, Breuil-Cervinia en Valtournenche. De laatste twee zijn Italiaans en hebben eigen pagina’s; geen van de vijf is een dorpsvoorspelling.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Geen recente lokale berichten

Schematisch berglandschap · Zermatt

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-2 – 5 °C · 2.200 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De niveaus 1.608, 2.200 en 3.000 m zijn modelschattingen voor het dorpspunt (46,019985° N, 7,748632° O), geen metingen. De Klein Matterhorn op 3.883 m ligt ver boven het hoogste niveau; voor gletsjercondities heb je het bericht van de exploitant nodig.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur0,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°7°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Zermatt · 2.200 m · Europe/Zurich
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:000,90591,8
4 nov 2026, 12:001,60593
4 nov 2026, 13:0020613,9
4 nov 2026, 14:002,20603,2
4 nov 2026, 15:002,40591,7
4 nov 2026, 16:001,80651,1
4 nov 2026, 17:00-0,10790,9
4 nov 2026, 18:00-0,60751,7
4 nov 2026, 19:00-0,90721,8
4 nov 2026, 20:00-1,30702,6
4 nov 2026, 21:00-1,40722,4
4 nov 2026, 22:00-1,80693,1
4 nov 2026, 23:00-1,70672,6
5 nov 2026, 00:00-1,60672,6
5 nov 2026, 01:00-20683,5
5 nov 2026, 02:00-1,50672,3
5 nov 2026, 03:00-1,60672,8
5 nov 2026, 04:00-1,50702,5
5 nov 2026, 05:00-1,70713
5 nov 2026, 06:00-1,40702,9
5 nov 2026, 07:00-1,30693
5 nov 2026, 08:00-1,30683,6
5 nov 2026, 09:00-0,40663,1
5 nov 2026, 10:001,50621,9
5 nov 2026, 11:002,80601,4
5 nov 2026, 12:003,80580,8
5 nov 2026, 13:004,30571,3
5 nov 2026, 14:004,50580,8
5 nov 2026, 15:003,80680,5
5 nov 2026, 16:002,60770,5
5 nov 2026, 17:001,90720,9
5 nov 2026, 18:001,90641,8
5 nov 2026, 19:0020651,6
5 nov 2026, 20:001,70671,7
5 nov 2026, 21:0020622,2
5 nov 2026, 22:002,20622
5 nov 2026, 23:0020612,1
6 nov 2026, 00:001,70602,4
6 nov 2026, 01:0020631,9
6 nov 2026, 02:001,50681,8
6 nov 2026, 03:001,20721,6
6 nov 2026, 04:000,90791,4
6 nov 2026, 05:000,60,1831,5
6 nov 2026, 06:000,60811,5
6 nov 2026, 07:000,40,1851,8
6 nov 2026, 08:000,40822
6 nov 2026, 09:0010801,1
6 nov 2026, 10:001,70790,8
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
17/48 h
Langste aaneengesloten periode
16 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Zurich

1.608 m6°C2.200 m0,9°C3.000 m-3,6°C0°C · ≈ 2.360 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.360 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

1.608 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.200 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

3.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.608 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -0°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1,8°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
2.200 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -2,6°C
19✓Geschikt weer · -3,1°C
20✓Geschikt weer · -3,6°C
21✓Geschikt weer · -3,5°C
22✓Geschikt weer · -4,1°C
23✓Geschikt weer · -4,1°C
00✓Geschikt weer · -4°C
01✓Geschikt weer · -4,3°C
02✓Geschikt weer · -3,9°C
03✓Geschikt weer · -4°C
04✓Geschikt weer · -3,7°C
05✓Geschikt weer · -3,9°C
06✓Geschikt weer · -3,7°C
07✓Geschikt weer · -3,6°C
3.000 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -7,1°C
19✓Geschikt weer · -7,4°C
20✓Geschikt weer · -7,7°C
21✓Geschikt weer · -7,7°C
22✓Geschikt weer · -7,6°C
23✓Geschikt weer · -7,5°C
00✓Geschikt weer · -7,5°C
01✓Geschikt weer · -7,5°C
02✓Geschikt weer · -7,4°C
03✓Geschikt weer · -7,7°C
04✓Geschikt weer · -7,6°C
05✓Geschikt weer · -7,5°C
06✓Geschikt weer · -7,5°C
07✓Geschikt weer · -7,2°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

0,9°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

17 / 48 h

Langste koude periode: 16 h

Temperatuurverwachting per uur0,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°7°4 nov, 116 nov, 10
2.200 m · Europe/Zurich
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 2026-1,8° / 2,4°0 mm (13 h)
5 nov 2026-2° / 4,5°0 mm (24 h)
6 nov 20260,4° / 2°0,2 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 09:18 · Europe/Zurich

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.608 m2.200 m3.000 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 09:18
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren

De laatste ophaalactie mislukte. Opgeslagen berichten hieronder zijn historisch.

CH · Matterhorn Glacier Paradise – Schwarzsee · Volgens de bron vermeld: liftenGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 09:20

Open volgens bronlijst: 0 / 8

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde liften in deze sector. Geen grensoverschrijdend totaal.

Liftstatus
  • Zermatt - Furi (Pendelbahn) · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Furi - Trockener Steg (Pendelbahn) · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Matterhorn Glacier Ride I · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Matterhorn Glacier Ride II · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Furggsattel · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Plateau Rosa 1 · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Plateau Rosa 2 · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Plateau Rosa 3 · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 85.2 Matterhorn Glacier Paradise · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 72 Furggsattel · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 73 Gandegg · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 80 Testa Grigia · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 83 Plateau Rosa · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 84 Ventina Glacier · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 88 Testa II · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 87 Verbindungspiste · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 85.1 Matterhorn Glacier Paradise · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
CH · Sunnegga - Rothorn · geen liftlijst geleverdGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 09:20

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
CH · Gornergrat · geen liftlijst geleverdGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
CH · Zermatt gepubliceerde sneeuwmeetlocatiesGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 09:20
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Matterhorn Glacier Paradise · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt.30
Zermatt · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt.2
Officiële bron ↗

SLF · Zermatt study plot

Zermatt study plot 4ZE0Gearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 07:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Zermatt (1.600 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters op het SLF-onderzoeksveld 4ZE0. De waarneming is lokaal voor het station.0
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren

CH · Matterhorn Glacier Paradise – Schwarzsee · Volgens de bron vermeld: liften4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 09:20

Open volgens bronlijst: 0 / 8

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
CH · Sunnegga - Rothorn · geen liftlijst geleverd4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 09:20

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
CH · Gornergrat · geen liftlijst geleverd4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
CH · Zermatt gepubliceerde sneeuwmeetlocaties4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 09:20
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Matterhorn Glacier Paradise · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt.30
Zermatt · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt.2
Officiële bron ↗

Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren

CH · Matterhorn Glacier Paradise – Schwarzsee · Volgens de bron vermeld: liften3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
3 nov 2026, 23:50

Open volgens bronlijst: 0 / 8

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
CH · Sunnegga - Rothorn · geen liftlijst geleverd3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
3 nov 2026, 23:50

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
CH · Gornergrat · geen liftlijst geleverd3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
CH · Zermatt gepubliceerde sneeuwmeetlocaties3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
3 nov 2026, 23:50
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Matterhorn Glacier Paradise · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt.30
Zermatt · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt.2
Officiële bron ↗

SLF · Zermatt study plot

Zermatt study plot 4ZE04 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 07:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Zermatt (1.600 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters op het SLF-onderzoeksveld 4ZE0. De waarneming is lokaal voor het station.0
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Zermatt verwacht?

Voor Zermatt geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.608 m, 0 mm op 2.200 m en 0 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Zermatt?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Zermatt. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Laatste bericht 4 nov, 09:22 · niet actueel. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Zermatt?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Zermatt. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Laatste bericht 4 nov, 09:22 · niet actueel. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Wallis · Zwitserland

Leer de berg kennen

Auto’s met verbrandingsmotor zijn niet toegestaan in Zermatt en de meeste bezoekers komen met de tandradbaan vanuit Täsch. De Gornergratbaan doet er ongeveer 29 minuten over naar 3.089 m, de kabelbaan naar de Klein Matterhorn bereikt 3.883 m. Zermatt is ook het westelijke eindpunt van de Glacier Express.

Verwachtingspunt
46,019985° N, 7,748632° O[1]
Gepubliceerde dorpshoogte
1.620 m[2]
Gornergratbaan
Ongeveer 29 minuten naar 3.089 m[4]
Hoogste kabelbaan
Klein Matterhorn 3.883 m[4]

Voor je skidag

Kan ik met de auto naar Zermatt?

Nee. Het dorp is een zone zonder auto’s met verbrandingsmotor en bijna alle voertuigen daar zijn elektrisch. De meeste bezoekers nemen de tandradbaan vanuit Täsch, bij Wikipedia de Zermatt-shuttle.[4]

Welke skigebieden noemt de exploitant van Zermatt?

Matterhorn Glacier Paradise–Schwarzsee, Sunnegga–Rothorn en Gornergrat aan Zwitserse kant, plus Breuil-Cervinia en Valtournenche aan Italiaanse kant. De pagina zegt dat Zermatt en Cervinia te voet en op ski verbonden zijn.[3]

Dekt de verwachting voor Zermatt de Klein Matterhorn?

Nee. Het hoogste niveau ligt op 3.000 m, terwijl de kabelbaan naar de Klein Matterhorn 3.883 m bereikt. Daarboven is het kouder en winderiger dan de dorpsvoorspelling toont; het bericht van de exploitant zegt wat er rijdt.[4][1]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Zermatt · Locatie en hoogteGeoNames
  2. Zermatt · Locatie en hoogteGemeinde Zermatt
  3. Zermatt · SkigebiedZermatt Bergbahnen
  4. Zermatt · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  5. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo
Plan een reis

Wanneer ga je naar de bergen?

Kies je datums en volg het weer voor je reis.

Alleen opgeslagen in deze browser. Geen account nodig.